فرماندار شهرستان درگز
محمدحسن فرهادی

    .     .     .
۱۳۹۷/۱۰/۰۱

پیام تبریک فرماندار به مناسبت روز راهدار

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان درگز: محمد حسن فرهادی فرماندارشهرستان  با صدور پیامی فرا رسیدن یکم دی (روز راهدار ) را به را دست اندرکاران این حوزه تبریک و تهنیت گفت.
در متن این پیام آمده است:

"بسم الله الرحمن الرحیم"


به درستی که امروزه مسیر پیشرفت و توسعه میهن عزیز اسلامی در نمای عرصه ها با تکیه بر وظیفه شناسی ،‌وجدان بیدار و مسئولیت پذیری توأم با اراده پاک خدمتگزاران دلسوز رقم می خورد.
راهداران خادمان بی ادعای عرصه جاده و منشاء خدمات اجتماعی، اقتصادی می باشند.
 بدون تردید راه های بین شهری به منزله شریان های حیاتی کشور وبه عنوان یک سرمایه عظیم متعلق به نسل های گذشته ، حال و آینده تلقی می گردد که نگهداری مطلوب وبه هنگام از این مهم در دستان پر توان راهداران تلاشگر و با ایمان به عنوان امانتی بزرگ همواره مورد انتظار می باشد.
 یکم دی ماه نمادیآغاز  روزهای سراسر خدمت و تلاش جامعه راهداران است که در سرمای سخت زمستان  و یخبندان در جهت ایمنی سفرها، امید و نشاط هموطنان و حفظ و مراقبت از راهها می‌کوشند.

این فرصت مغتنم بوده و مجالی است برای قدردانی و قدرشناسی از زحمات یکایک راهداران و همچنین خانواده های صبور آنان که با بردباری و پشتیبانی شرایط انجام ماموریت شان را فراهم می کنند.

اینجانب ضمن تبریک این روز بزرگ از تلاش شما عزیزان راهدار به ویژه پرسنل خدوم راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان درگز که در حفظ جان و مال مســـافران و استفاده کنندگان از راه ها به حق غیرت می کنید تقدیر و تشکر می نمایم و از درگاه ذات مقدس الهی توفیق بیش از پیش شما را در انجام وظایف خطیر راهداری و ماموریت شغلی و تلاش بیش از پیش جهت نیل به اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران همواره مسألت می نمایم.
محمد حسن فرهادی
فرماندار شهرستان درگز


منبع : زیرپرتال فرمانداری درگز
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۴۶۳


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان