فرماندار شهرستان درگز
محمدحسن فرهادی

    .     .     .
۱۳۹۷/۱۰/۰۳

بازدید فرماندار از اداره ثبت احوال شهرستان به مناسبت هفته ثبت احوال

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان درگز : به مناسبت هفته ثبت  احوال محمد حسن فرهادی فرماندار به همراه بخشداران تابع شهرستان  از اداره ثبت احوال شهرستان بازدید و ضمن تبریک این هفته به  رئیس و پرسنل این اداره با آنها دیدار و گفتگو کرد.

مهندس فرهادی دراین دیدارهفته ثبت احوال را فرصتی برای ارج نهادن به تلاشهای خدمتگزاران عرصه ثبت احوال دانسته وگفت:اززمان صدور اولین شناسنامه درسال 1297 هجری شمسی تاکنون تحولات چشمگیری در حوزه ثبت احوال پدید آمده است.

وی افزود: با صدور کارت هوشمند ملی که به عنوان زیر ساخت اصلی دولت الکترونیک مورد توجه نظام اجرایی کشور بوده و ما حصل این طرح ملی الکترونیکی شدن کلیه خدمات با مشارکت موثر دستگاههای اجرایی خواهد بود ، نشان از عزم دولت برای ایجاد توسعه پایدار در امور اساسی و زیر بنایی کشور دارد
وی تصریح کرد: ثبت‌احوال جزء ادارات بسیار مهم و تاثیرگذار بوده و مامورین این سازمان در واقع حافظ هویت و فرهنگ کشورمان هستند.
فرهادی اضافه کرد: امروز آمار نقش بسزایی در فرایند برنامه ریزی هدفمند و آینده محور دارد که در این زمینه سایر دستگاه ها باید با اداره ثبت احوال بیشتر همکاری کنند.

 


منبع : زیرپرتال فرمانداری درگز
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۴۹۲


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان