سرپرست فرمانداری شهرستان درگز
علی فراهی

    .     .     .
۱۳۹۷/۱۰/۰۴

جلسه شورای هماهنگی بانک های شهرستان با حضور فرماندار درگز برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری درگز: جلسه هماهنگی روسای بانکهای شهرستان پیرامون اعطای تسهیلات اشتغالزایی به ریاست محمد حسن فرهادی فرماندار و با حضور روسای بانک ها در فرمانداری برگزار شد.
 در این جلسه مهندس فرهادی با اشاره به اهمیت ونقش بانکها در توسعه شهرستان اظهار داشت : نقش بانکها در توسعه شهرستان یک نقش بی بدیل است و در واقع بانکها موتور محرکه سرمایه گذاری شهرستان هستند . وی در ادامه افزود : با توجه به نیاز شهرستان به توسعه ، نقش بانکها وتاثیر گذاری آنها بر روی توسعه شهرستان بویژه بخشهای مختلف کشاورزی ،صنعت و...بسیار زیاد می باشد.
فرماندار در ادامه افزود : بانکها باید با مردم ودستگاههای اجرایی شهرستان تعامل وهمکاری خوبی داشته باشند وضمن حذف موارد بروکراسی پیچیده اداری و با رعایت ضوابط ومقررات در جهت رفع مشکلات مردم و پیشرفت وتوسعه شهرستان حرکت کنند .
وی در ادامه اذعان داشت:، اولویت و دغدغه اصلی مسوولان شهرستان را حل مشکلات بیکاری و ایجاد اشتغال دانست و گفت: این مهم با همدلی، همفکری، ارتباط مسوولان و پاسخگویی منطقی به مردم میسر می شود
در ادامه رؤسای بانکهای شهرستان گزارش جامعی از اعتبارات بانکی،تسهیلات اعطائی،دیون و مطالبات وبدهکاریها در جلسه مطرح و خواستار همکاری و حمایت مسئولین برای وصول مطالبات شدند.
 


منبع : زیرپرتال فرمانداری درگز
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۴۹۶


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان