سرپرست فرمانداری شهرستان درگز
علی فراهی

    .     .     .
۱۳۹۸/۰۲/۰۴

امام جمعه درگز: کارنامه درخشان آقای رزم حسینی مایه امید است

امام جمعه درگز گفت: کارنامه درخشان آقای رزم حسینی مایه امید است و از اینکه نگاه ایشان به هیچ عنوان سیاسی نیست بسیار خرسندیم.

به گزارش  روابط عمومی فرمانداری درگز، حجت‌الاسلام محمدحسین ایروانی در یکصد و بیستمین جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان که به منظور انعقاد تفاهم نامه معین اقتصاد مقاومتی شهرستان درگز برگزار شد، اظهار کرد: از آقای رزم حسینی تشکر می کنیم چرا که با نگاه اقتصادی خود در سه ماه گذشته، امید بسیار خوبی در مردم ایجاد کرده اند.
وی افزود: در چند ماه فعالیت استاندار جدید خراسان رضوی کارهای بسیار بزرگی در حوزه اقتصادی انجام شده است و معتقدیم که امروز به نگاه اقتصاد محور آقای رزم حسینی نیاز بسیاری وجود دارد.
امام جمعه درگز بیان کرد: با انتخاب ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) به عنوان معین اقتصادی و نگاه توسعه گرای استاندار خراسان رضوی، به آینده رشد اقتصادی و ایجاد اشتغال در شهرستان درگز امیدوار هستیم.
وی با اشاره به تجارب ارزشمند رزم حسینی در دوران تصدی استانداری کرمان اظهار کرد: ایشان کارهای بسیار خوبی در کرمان انجام دادند که مورد تقدیر رهبر معظم انقلاب قرار گرفت و معظم له از اقدامات انجام گرفته به عنوان الگوی اقتصاد مقاومتی یاد کردند.
 


منبع : زیرپرتال فرمانداری درگز
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۱۱۸


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان