فرماندار شهرستان درگز
علی فراهی

    .     .     .
۱۳۹۸/۰۲/۰۴

ایجاد اشتغال و توانمندسازی جوامع محلی در شهرستان درگز با مشارکت مردم

رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) گفت: برنامه ریزی های لازم برای ایجاد اشتغال و توانمندسازی جوامع محلی در شهرستان درگز با مشارکت و منابع مالی مردم انجام گرفته است.

به گزارش  روابط عمومی فرمانداری درگز:، محمد مخبر در یکصد و بیستمین جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان که به منظور انعقاد تفاهم نامه معین اقتصادی شهرستان درگز برگزار شد، اظهار کرد: حکومت مانند یک انسان است که هم جسم و هم روح دارد. جسم انسان مانند شکل حکومت است که جمهوری اسلامی یا طاغوتی بودن آن برای مردم مهم است.
وی با بیان اینکه اسلام، رهبری و مردم سه رکن حکومت در جمهوری اسلامی را تشکیل می دهند، افزود: این سه رکن، هم عامل پیروزی انقلاب بوده و هم عامل استمرار جمهوری اسلامی خواهد بود بنابراین اگر قرار است تاب آوری در برابر دشمن شکل گیرد، مربوط به روح حکومت است و ارتباطی به جسم حکومت ندارد.
رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) تصریح کرد: اسلام از چنان مقاومت، تاب آوری و جذابیتی برخوردار است که وقتی موج اسلام گرایی در غرب شکل گرفت، استکبار هزینه های بسیاری انجام داد که این جذابیت از بین برود اما امروز اسلام گرایی حرف اول را در دنیا می زند.
وی با بیان اینکه تمام تاب آوری هایی که در اسلام وجود دارد، در رهبری متجسم می شود، اظهار کرد: دشمن بارها اذعان کرده است که به رغم هزینه های بسیار برای تقابل با جمهوری اسلامی ایران، فقط یک سخنرانی رهبر معظم انقلاب همه توطئه های دشمن را نقش بر آب می کند.
مخبر با اشاره به اینکه مردم محور همه ارکان جمهوری اسلامی است، گفت: در آمریکا که دارای علم، تکنولوژی و برنامه ریزی است، 300 میلیمتر بارش باران فقط در یکی از ایالت ها باعث کشته شدن 24 نفر شد اما در سیل اخیر به رغم آنکه چندین استان کشور درگیر سیل شدند اما آمار کشته شده ها به نسبت کمتر بوده است.
وی ادامه داد: باید بپذیریم که امروز درگیر یک جنگ تمام عیار اقتصادی هستیم و جز اینکه مردم پای کار آمده و در جنگ اقتصادی، دولت و دستگاه های اجرایی را یاری کنند، هیچ راه دیگری وجود ندارد.
رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) با بیان اینکه سال گذشته 80 هزار شغل در کشور ایجاد کردیم، اظهار کرد: اگر اقشار مختلف مردم ما را یاری نمی کردند، آیا می توانستیم این تعداد شغل ایجاد کنیم؟ ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) برای واگذاری 30 هزار دست لوازم خانگی متعهد شده است، اگر مردم پای کار نیایند آیا می توانیم به این تعهد عمل کنیم؟
وی ادامه داد: ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) با محوریت اشتغال زایی فعالیت های خود را در 31 استان کشور دنبال می کند و در شهرستان درگز هم برنامه ریزی های لازم برای ایجاد اشتغال و توانمندسازی جوامع محلی با مشارکت و منابع مالی مردم انجام گرفته است.
 


منبع : زیرپرتال فرمانداری درگز
تعداد بازدیدها : ۱۳۴


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۷۱
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۱۸ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۵۶ نفر
کل بازدیدکنندگان ۴۷۷۴۶۷ نفر
تعداد کاربران مهمان ۳۸ نفر
آماربازدیدکنندگان