سرپرست فرمانداری شهرستان درگز
علی فراهی

    .     .     .
۱۳۹۸/۰۲/۲۸

‍ پیام تبریک فرماندار شهرستان درگز به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی

به گزارش  روابط عمومی فرمانداری شهرستان درگز متن پیام صادره از سوی مهندس فرهادی فرماندار مناسبت روز روابط عمومی به شرح زیراست.

《بسمه تعالی》

🔹روابط عمومی، هنر و علم اجتماعی است که درون و برون دستگاه را به هم پیوند می دهد ، روابط عمومی آئینه زیبایی هاست ، روابط عمومی حافظ منافع دستگاه مربوطه و مردمی است که با آن سر و کار دارند وبه مثابه پلی است که با برقراری ارتباط دوسویه از هر نوع گسستگی جلوگیری و با افزایش سطح آگاهی جامعه از عملکرد‌ها و نحوه‌ی خدمات ، نقش مردمی را در توسعه‌ی ملی پررنگ‌تر و امید به آینده با افقی بهتر و شکوفاتر را بیشتر می کند.

🔸امروزه ارتباطات یکی از بنیادی ترین دانش ها و مهمترین عوامل پیشرفت انسان و شالوده و زیربنای سایرعلوم قرن حاضر است و روابط عمومی سازمانها با بهره گیری از عصر جدید ارتباطات می توانند زمینه ساز ارتقاء جایگاه خود وسازمان را فراهم نمایند که این اهم در سایه توجه بیشتر مدیران دستگاهها به مقوله مهم روابط عمومی و ارتباطات حاصل خواهد شد.

👤اینجانب به عنوان نماینده دولت اعتدال وتدبیر وامید بیست و هفتم اردیبهشت ماه روز ارتباطات و روابط عمومی را به فعالان این عرصه تبریک عرض نموده و امیدوارم با بهره گیری از ابزارهای نوین ارتباطی، ایده‌ها و خلاقیت‌های نوآورانه بیش از گذشته در جهت رشد و توسعه‌ی شهرستان درگز گام بردارند.

 


منبع : زیرپرتال فرمانداری درگز
تعداد بازدیدها : ۷۳


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان