سرپرست فرمانداری شهرستان درگز
علی فراهی

    .     .     .
۱۳۹۸/۱۱/۰۱

در قالب الگوی مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی؛

استاندار خراسان رضوی عملکرد معین‌های اقتصادی شهرستان فیروزه را بررسی کرد

در راستای اجرای الگوی مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی در مناطق هدف استان، استاندار خراسان رضوی عملکرد معین های اقتصاد مقاومتی شهرستان فیروزه را بررسی کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، علیرضا رزم‌حسینی در جلسه بررسی آخرین اقدامات معین‌های اقتصاد مقاومتی شهرستان فیروزه که در محل دفتر استاندار برگزار شد، اظهار کرد: به منظور پیشبرد سریع‌تر اقدامات از پیش تعیین شده در قالب مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی در شهرستان‌ها، باید موانع و مشکلات بر سر راه اجرا به نهاد مردمی اقتصاد مقاومتی خراسان رضوی اطلاع داده شود.
وی افزود: معین‌هایی که در قالب مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی کار می‌کنند در وهله اول باید به این مدل اقتصادی اعتقاد داشته باشند تا در گام دوم بتوانند از تمام ظرفیت و پتانسیل خود برای پیشبرد آن استفاده کنند.
در این جلسه فرماندار شهرستان فیروزه هم گفت: بعد از اجرای مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی در شهرستان فیروزه، تکاپوی بسیار خوبی در جهت استفاده بیشتر از ظرفیت‌های اقتصادی شهرستان ایجاد شده است.
ابوالفضل حکیم‌پور با تاکید بر اینکه مشکل اداری و زیرساختی خاصی برسر راه اجرای پروژه‌های اقتصادی شهرستان فیروزه وجود ندارد، افزود: تاکنون بر اساس مصوبات کارگروه اقتصاد مقاومتی این شهرستان، شرکت‌هایی فعالیت خود را آغاز کرده‌اند و مشغول فعالیت در این حوزه هستند.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۱۳۶۰


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان