سرپرست فرمانداری شهرستان درگز
مهدی دقیقیان
سرپرست فرمانداری شهرستان درگز

    .     .     .
۱۴۰۰/۰۹/۰۲

استاندار خراسان رضوی مطرح کرد؛

ضرورت افزایش بهره‌وری در حوزه کشاورزی و دامی/ هیچ واحد تولیدی نباید تعطیل شود/ وظیفه دستگاه‌ها، مانع‌زدایی و تسهیل مسیر واحدهای تولیدی

استاندار خراسان رضوی یکی از راهبردهای اصلی مدیریت استان در حوزه کشاورزی و دامی را افزایش بهره‌وری دانست و گفت: گره‌ها با تکیه بر توان مردمی قابل باز شدن است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، یعقوبعلی نظری در حاشیه بازدید از دو واحد دامپروری و نشست با اتحادیه دامداران و مدیران حوزه دام یکی از راهبردهای اصلی مدیریت استان در حوزه کشاورزی و دامی را افزایش بهره‌وری دانست و اظهار کرد: در کنار افزایش ظرفیت، باید بخش خصوصی را به صورت مرحله به مرحله از قید و بند اداری آزاد بکنیم.  
استاندار خراسان رضوی بیان کرد: رویکرد استانی ما مبتنی بر رویکرد کشوری در حوزه مشکلات اقتصادی بر این است که گره‌ها با تکیه بر توان مردمی قابل باز شدن است.
وی ادامه داد: وظیفه دستگاه‌های حاکمیتی در حوزه‌های مختلف از جمله تولیدی و دامی این است که مانع‌زدایی کرده و مسیر را در ادامه تسهیل کنند. 
نظری با اشاره به اینکه هدف مشترک دستگاه‌های حاکمیتی و بخش‌های تولیدی خدمت رسانی به مردم است، خاطرنشان کرد: باید ضمن تسهیل و حمایت از بخش‌های تولیدی به سال‌های آتی هم توجه شود تا برای نسل‌های بعد هم مشکلی از نظر منابع طبیعی ایجاد نشود. 
استاندار خراسان رضوی با بیان اینکه هیچ واحد تولیدی نباید تعطیل بشود، تصریح کرد: دستگاه‌ها و اتحادیه‌های مختلف نباید اجازه بدهند هیچ واحد تولیدی مرتبط به آن‌ها تعطیل بشود. 
وی در همین خصوص بر افزایش ضریب بهره‌وری در حوزه‌های کشاورزی و دامی تاکید کرد و خطاب به دامداران گفت: برای رسیدن به این مهم باید به دنبال راهکارهای نو باشید. 
نظری عنوان کرد: نظام دو پایه مردم و اعتقاد و اسلام دارد که اگر این دو پایه را محکم بگیریم هیچ موقع مشکلی برای ما ایجاد نمی‌شود.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
بازدید : ۷۸۹


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان